Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка при установке шаблона


Recommended Posts

Уведомление: ошибка: Таблица 'тест2.oc_pagemenu' не существует
Ошибки Нет: 1146
Выберите * от oc_pagemenu я левое соединение oc_pagemenu_description ID на (Я.pagemenu_id = идентификатор.pagemenu_id) левое соединение oc_pagemenu_to_store при i2s на (Я.pagemenu_id = при i2s.pagemenu_id) где ID.language_id = '1' и при i2s.store_id = '0' и я.статус = '1' приказ я.sort_order, LCASE(ИД.название) АСЦ в Z:\home\test2\www\system\database\mysql.php на линии 50

 

Что делать??? подскажите

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Что делать??? подскажите

Потрудиться предоставить больше информации и нормальный лог, а не частично переведенный

Текущая инструкция к действиям в прикрепленном файле.

post-672160-0-22862300-1429937201_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Потрудиться предоставить больше информации и нормальный лог, а не частично переведенный

Текущая инструкция к действиям в прикрепленном файле.

При установке шаблона пишет ошибку Notice: Error: Table 'test2.oc_pagemenu' doesn't exist

Error No: 1146

SELECT * FROM oc_pagemenu i LEFT JOIN oc_pagemenu_description id ON (i.pagemenu_id = id.pagemenu_id) LEFT JOIN oc_pagemenu_to_store i2s ON (i.pagemenu_id = i2s.pagemenu_id) WHERE id.language_id = '1' AND i2s.store_id = '0' AND i.status = '1' ORDER BY i.sort_order, LCASE(id.title) ASC in Z:\home\test2\www\system\database\mysql.php on line 50

 

При открытие интернет магазина 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.