Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема загрузки картинок


DavidMartin

Recommended Posts

С OpenCart при добавлении товара возникла следующая проблема.

1. Не загружаются картинки. Стоит Image Manager +  для 1.5.6 , при поштучной загрузке , загрузка идет бесконечно долго, при мульизагрузке, ползунки пробегуют до 100 процентов, закрываю окно после этого, обновляется папка, как было там 3 файлы так и есть.

2. Пытался загрузить через FTP, создал папку, /var/www/admin/data/www/dudstore.ru/image/cache/data/short , но ее нету в выборе изображения, пытался в папку data или demo - на FTP картинки есть, при выборе нету (

 

Права везде 777, debian-7.0, OpenCart 1.5.6

 

Со стандартным загрузчиком была та же проблема.

 

Прикрепил видео.

 

http://youtu.be/GjZqU19T_8I

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


СМОТРИ ЛОГИ

Права везде 777

зачем? сбрасывай к стандартным для хостинга и потом, если вдруг действительно потребуется, - повысишь (посоветовавшись с техподдержкой хостинга).
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

СМОТРИ ЛОГИ

зачем? сбрасывай к стандартным для хостинга и потом, если вдруг действительно потребуется, - повысишь (посоветовавшись с техподдержкой хостинга).

Это я сделал на всякий случай, думаю, что проблема, где то с правами. Нынче сбросил до 755.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


>> пытался в папку data или demo - на FTP картинки есть, при выборе нету (

системные пользователи разные.

меняй хостера или настраивай нормально сервер.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.