Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Размер шрифта в описании товара.


Recommended Posts

Ставлю размер шрифта 16, сохраняю, всё равно он не меняется. Может быть можно в stylesheet как-нибудь указать? Мне нужно изменить размер именно в описании.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Тогда заполняете описание, переходите в режим Источник и для нужных вам фрагментов делаете так

<span style="font-size: 130%;">With 80GB or 160GB of storage and up to 40 hours of battery life, the new iPod classic lets you enjoy up to 40,000 songs or up to 200 hours of video or any combination wherever you go.</span>

Либо

<p style="font-size: 130%;">With 80GB or 160GB of storage and up to 40 hours of battery life, the new iPod classic lets you enjoy up to 40,000 songs or up to 200 hours of video or any combination wherever you go.</p>

Именно в процентах (в пикселях у вас, действительно, не работает), размер сами выберете.

 

UPD

Либо, если хотите глобальных изменений, т.е. всегда использовать такой размер шрифта для описания товара, то добавьте в файл stylesheet.css (в любое место) код

.cpt_product_description {
	font-size: 16px;
}
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я не увидел в коде, что вы добавили. Я добавил вот так

attachicon.giffont_size_2.jpg

Добавил, результата нет, а точнее есть не на всех товарах. Пример:

 

m iste rpar.ru/index.php?route=product/product&product_id=36

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Что-то не пойму, у вас у одних товаров описание заключено в теги

<div class="cpt_product_description "><div>

у других

<div id="tab-description" class="tab-content" style="display: block;"><div>

Тогда только так, как я уже писал

<span style="font-size: 130%;">With 80GB or 160GB of storage and up to 40 hours of battery life, the new iPod classic lets you enjoy up to 40,000 songs or up to 200 hours of video or any combination wherever you go.</span>
<p style="font-size: 130%;">With 80GB or 160GB of storage and up to 40 hours of battery life, the new iPod classic lets you enjoy up to 40,000 songs or up to 200 hours of video or any combination wherever you go.</p>
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.