Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вопросы по менеджеру изображений


lasest

Recommended Posts

Вопрос у меня следующий.

Когда нужно загрузить несколько фотографий для одного товара, я каждый раз проделываю одну и туже процедуру для каждой фотографии, открываю корневой каталог, потом подкаталог и так до папки, где загружена фото. Данная процедура отнимает много времени. Может, кто подскажет, что нужно сделать, чтобы менеджер изображений открывался с последнего места загрузки (папка с фото).

post-10990-0-77690300-1314603511_thumb.jpg

post-10990-0-58329600-1314603523_thumb.jpg

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я пробовал elFinder, становится нормально. Но мне нужен для работы Filter by category, а поскольку у них *.php с одинаковыми именем, то загрузить в одну и туже папку проблема. А я не умею совмещать два php файла в один, приходится выбирать то, что нужнее.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.