Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

как изменить дефолтный размер фавикона?


Recommended Posts

А зачем вам менять это?

favicon должен быть именно 16х16 и какую бы вы ни хотели туда картинку вставить, она не может быть других размеров.

ТОЛЬКО 16х16.

А вот формат можно задать и в gif, для этого в мета-описании фавикона надо будет указать расширение файла.

Если в качестве фавикона залить fig - картинка может быть анимированной. Но анимацию фавикона, насколько я знаю, поддерживает только мазила.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А зачем вам менять это?

favicon должен быть именно 16х16 и какую бы вы ни хотели туда картинку вставить, она не может быть других размеров.

ТОЛЬКО 16х16.

А вот формат можно задать и в gif, для этого в мета-описании фавикона надо будет указать расширение файла.

Если в качестве фавикона залить fig - картинка может быть анимированной. Но анимацию фавикона, насколько я знаю, поддерживает только мазила.

 

Всегда просто фавиконки тут делал http://www.cy-pr.com/tools/favicon/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


И в чем проблема? Делать можно где угодно, но размер будет все равно 16х16.

то, что там предлагает 32х32 - для браузеров ПК точно не подойдет. может быть для iphone, но не уверен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.