Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Помогите! Нужно добавить блок после слайдшоу со своим дизайном!


Recommended Posts

Приветствую!

Ребята, помогите пожалуйста!

Встал такой вопрос: мне нужно после слайдшоу на Opencart 2.0 добавить свой блок с дизайном. Подскажите, что нужно сделать? Делать новый tpl? Или как-то можно вставить html в файл?

Благодарю!

 

post-689855-0-89965100-1418281430_thumb.jpg

 

Очень важно и срочно! Помогите пожалуйста!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Pascha, спасибо дружище!!! Сейчас буду пробовать! Я так понимаю - это самый лучший вариант? Ручками будет очень головняково? :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Pascha, увы он не работает на Opencart 2.0:

Notice: Indirect modification of overloaded property ControllerModuleHtmlBlock::$data has no effect in C:\OpenServer\domains\opencart.rus\admin\controller\module\html_block.php on line 33Notice: Indirect modification of overloaded property ControllerModuleHtmlBlock::$data has no effect in C:\OpenServer\domains\opencart.rus\admin\controller\module\html_block.php on line 35Notice: Indirect modification of overloaded property ControllerModuleHtmlBlock::$data has no effect in C:\OpenServer\domains\opencart.rus\admin\controller\module\html_block.php on line 36Notice: Indirect modification of overloaded property ControllerModuleHtmlBlock::$data has no effect in C:\OpenServer\domains\opencart.rus\admin\controller\module\html_block.php on line 37Notice: Indirect modification of overloaded property 

 

И ещё много всякого другого пишет.....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ребята, всё всем спасибо! Я нашёл решение! В Opencart 2.0 это делается с помощью модуля HTML контент (он уже встроенный)!

Pascha, тебе отдельное спасибо, за то, что откликнулся так быстро!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ребята, всё всем спасибо! Я нашёл решение! В Opencart 2.0 это делается с помощью модуля HTML контент (он уже встроенный)!

Pascha, тебе отдельное спасибо, за то, что откликнулся так быстро!

Подскажите, как сделать, чтобы тема была подписана как: РЕШЕНО? :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.