Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Метка хита продаж


mfokin

Recommended Posts

Здравствуйте!

Не смог найти примера реализации метки "Хит продаж" внутри каталога.

Хотелось бы получить результат, подобный вот этому.

Помогите, пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Поднимаю тему. Помогите, пожалуйста.

Суть, на сколько я разобрался, в следующем: взять и написать функцию, которая будет сравнивать полученный product_id от функции getBestSellerProducts в файле (\catalog\model\catalog\product.php) с выводимыми product_id в \catalog\controller\product\category.php и выдавал 1 в случае совпадения product_id

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Snastik, спасибо. Я это читал и там есть о метке "специальная цена" и "новинка", а мне хотелось бы получить метку "хит продаж".

У нас уже есть блок "бестселлеры" и вот хочется на карточку товара тоже прикрутить метку "бестселлер = хит".

В функции getBestSellerProducts уже прописан запрос этих самых бестселлеров. Хотелось бы прикрутить функцию сравнения product_id бестселлера и product_id конкретного товара.

В программировании не селен, но доработка такого плана будет интересна многим, по-моему.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.