Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Не могу зайти в админку


Recommended Posts

Не могу зайти в админку, вчера еще все работало, сегодня утром выдает вот такое: 

Примечание : Ошибка: Неизвестный столбец 'os.status_bg_color' в 'списке поля " 
Error No: 1054 
ВЫБОР o.order_id, CONCAT (o.firstname, '', o.lastname) в качестве заказчика, (не ВЫБРАТЬ os.name ОТ oc_order_status платформах, os.order_status_id = o.order_status_id И os.language_id = '1') AS статуса, (SELECT os.status_bg_color ОТ oc_order_status платформах, os.order_status_id = o.order_status_id И os.language_id = '1') AS status_bg_color, (Выберите ОС .status_txt_color ОТ oc_order_status платформах, os.order_status_id = o.order_status_id И os.language_id = '1') AS status_txt_color, o.total, o.order_status_id, o.currency_code, o.currency_value, o.date_added, o.date_modified ОТ ` oc_order` о ГДЕ o.order_status_id> '0' ORDER BY o.date_added DESC LIMIT 0,10 в /hosting/b12-36691/data/www/fitnes-trener.com.ua/system/database/mysql.php на линии 50

Хотя сайт работает нормально. Пишет что то о  "status_txt_color", да я вчера пытался разными способами поменять статус товара Есть или нет в наличии. Что мне делать и где что менять, думаю это может решится заменою некоторых файлов. 

Змінено користувачем AlexFisher
code
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.