Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

устонавливам модули и видимо что то заменилось теперь я не могу в админке изменять товары доступ запрещен


Recommended Posts

Проблема в том что устонавливам модули и видимо что то заменилось теперь я не могу в админке изменять товары доступ запрещен в чем проблема кто поможет?

post-668744-0-96891300-1415124937_thumb.png

 

статус стоит главного администратора

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ВООБЩЕ В АДМИНКУ ЗАЙТИ НЕ МОГУ В РАЗДЕЛ ПРОДУКТЫ

 

Fatal error: Call to undefined method ModelCatalogProduct::getProductCatNames() in /home/u160051/lcosmetics-shopru/www/admin/controller/catalog/product.php on line 664

 

 

 

product.php ТУТ ЧТО Т О

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ибо не надо бездумно модули устанавливать. сейчас видимо пытаетесь удалить модуль, но не весь удалили, вот и сюрп. заменить файл оригинальным или доустановить модуль как надо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ибо не надо бездумно модули устанавливать. сейчас видимо пытаетесь удалить модуль, но не весь удалили, вот и сюрп. заменить файл оригинальным или доустановить модуль как надо.

Все верно! нестоило этого делать ну не чего не могу собой сделать хотел наворотить сайт) пробывал сделать так ну вообщем я там все напорол и просто попрасил востоновить бек ап с админки жаль что много работы надо дорделать но все исправле5нно!Ё!!!!

 

ошибка исправлена всем спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.