Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подскажите модуль вывода статей, новостей, блога


audi

Recommended Posts

Не сплю... наблюдаю :-D

Пусть пользователь, сам сделает выбор: использовать "полуфабрикат" или профессиональное решение.

90% пользователей "полуфабриката" с костылями, в конце концов перешли на PRO решение (с гибким и большим функционалом, который можно настроить под любые задачи с контентом, чего нельзя сделать с "полуфабрикатом", а только вставкой руками костылей) - это так для статистики.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Не сплю... наблюдаю :-D

Пусть пользователь, сам сделает выбор: использовать "полуфабрикат" или профессиональное решение.

90% пользователей "полуфабриката" с костылями, в конце концов перешли на PRO решение (с гибким и большим функционалом, который можно настроить под любые задачи с контентом, чего нельзя сделать с "полуфабрикатом", а только вставкой руками костылей) - это так для статистики.

Спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


какой у вас любимый авто?

audi.jpg

Можете вместо аватара поставить себе  :-D 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

мой тоже любимый)

Я думаю повод для выбора модуля :-D :-D :-D

 

"поручикам" молчать :ugeek:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

и повод для скидки))

 

Клубу пользователей и любителей автомобилей Audi - предоставляются скидки на модуль (писать в ЛС) :-D

P.S. это ответ на вопрос, а не маркетинг "Audi" ;) :-D

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.