Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как сделать перенос слов в модуле "производители"?


Smallbear

Recommended Posts

Вот такая вот проблемка с модулем "производители" и что-то не пойму как решить. Дело в том что если у производителя длинное название , то оно не переносится а просто растягивает часть модуля. Хочется чтобы слова как-то переносились,а не шли тупо в одну строку.

Можно конечно просто растянуть левую колонку, но желательно бы просто сделать чтобы,если название производителя длинное слова просто переносились на следующую строку

Изображение

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


google :: html select multiline ---> html - multi-line options in htm select - Stack Overflow :: прямая ссылка

It is not possible using html select control.

You can use a div that can act as a dropdown list using JavaScript and css.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

т.е. по простому сделать никак не получится? С джаваскриптом сделать то что я хочу у меня наверно и мозгов не хватит))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.