Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Кнопка "Удалить" из корзины


Ritter

Recommended Posts

На странице корзины вместо <input type="checkbox"> "Удалить", поставить кнопку <a></a>.

Из этого:

<input type="checkbox" name="remove[]" value="<?php echo $product['key']; ?>" />
Пытался сделать, не получилось. Версия 1.5
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


На странице корзины вместо <input type="checkbox"> "Удалить", поставить кнопку <a></a>.

Из этого:

<input type="checkbox" name="remove[]" value="<?php echo $product['key']; ?>" />
Пытался сделать, не получилось. Версия 1.5
Там post-запрос, поэтому если делать ссылкой, то надо через ajax данные отправлять.

Ну или с перезагрузкой страницы делать. В любом случае - на стороне сервера код менять надо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Там post-запрос, поэтому если делать ссылкой, то надо через ajax данные отправлять.

Ну или с перезагрузкой страницы делать. В любом случае - на стороне сервера код менять надо.

Через ajax тоже не получается. Млять версия 1.5 какая-то замороченная наглухо.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Через ajax тоже не получается. Млять версия 1.5 какая-то замороченная наглухо.

Не знаю, я на 1.5 немало фишек сделал. Может, вы недостаточно в коде разобрались?
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не знаю, я на 1.5 немало фишек сделал. Может, вы недостаточно в коде разобрались?

Ну вот пример дебилизма:

Хочу на странице оформления заказа сделать адрес вместо input поставить textarea, и хренушки работает на 1.5. Меняю в 1.4, все отлично проходит, адрес записывается. И где копать, шоб работало? (а то у меня уже руки грязные).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 months later...

Уважаемый Ritter а как у Вас с решением данной задачи все закончилось ? получилось разобраться ?

столкнулся с той же проблемой

тема

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.