Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Выполнение запроса на выплату от партнера


darmoid

Recommended Posts

Я нигде не могу найти как выплатить партнеру комиссию и убрать его запрос на выплату.
Сборка MaxyStore 1.5.5.1.2
Я правильно понимаю ход действий? Партер приводи клиентов и за их успешные покупки получает комиссию. После набора определенной суммы партнер подает запрос на выплату.
Запросы на выплату отображаются в админке Продажи - Партнерская программа. Я тогда смотрю каким способом партнер хочет получить выплату и провожу её отдельно например через банкомат. Как после выплаты партнеру денег убрать запрос на выплату. Где в админке можно написать что выплата проведена и каким способом и когда?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я нигде не могу найти как выплатить партнеру комиссию и убрать его запрос на выплату.

Сборка MaxyStore 1.5.5.1.2

 

 

это вы форумом ошиблись однако!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

это вы форумом ошиблись однако!

На их форуме тоже спрашиваю, но там придется ждать ответа долго. А как тогда выплачивать в стандартной сборке? Может они просто убрали некоторые функции?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.