Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как увеличить шрифт подкатегорий?


Best223

Recommended Posts

Пример для увеличения шрифта подкатегорий в верхнем горизонтальном меню стандартной темы:

Ищем файл

catalog/view/theme/default/template/default/stylesheet/stylesheet.css

В нем ищем строку

 

#menu > ul > li > div > ul > li > a {
color: white;
}
Изменяем ее на
#menu > ul > li > div > ul > li > a {
color: white;
font-size: 2em;
}
Шрифт подкатегорий станет в два раза больше.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Извините не помогает, ни каких изменений путь такой catalog/view/theme/default/template/stylesheet/stylesheet.css

пробовал менять в стандартом шаблоне и в том котором использую , но ни каких изменений

Змінено користувачем AlexFisher
overquote deleted
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так дайте ссылку на сайт, тысяча чертей. И внятно озвучте, какими именно подкатегориями желаете оперировать. Предпочтительно скриншотом со стрелочкой. Типа - "вот эти".

Моя гадалка в отпуске, хрустальный шар в ремонте, а штатные экстрасенсы борятся за первое место в телешоу =)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Так дайте ссылку на сайт, тысяча чертей. И внятно озвучте, какими именно подкатегориями желаете оперировать. Предпочтительно скриншотом со стрелочкой. Типа - "вот эти".

Моя гадалка в отпуске, хрустальный шар в ремонте, а штатные экстрасенсы борятся за первое место в телешоу =)

Подкатегории вот такие http://webpokupki.com/index.php?route=product/category&path=186   (2 уровня и 3 уровня)  тоесть смотрите они очень мелкие , нужно сделать их по крупнее 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.