Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ускорить работу сайта - нужен совет специалистов


Recommended Posts

Крайне медленно ворочаются два сайта:

1. ocStore 1.5.1.3, посещаемость - 100 чел в день, 500 товаров

2. ocStore 1.5.3.1, посещаемость - 15 чел в день, 20 товаров.

Хостинг - "Мажордомо", виртуальный, простейший тариф - 125 руб.

 

Что будет выгоднее: перейти на VPS (это + 700 руб в месяц) или заказать у специалистов форума какие-то разовые услуги по ускорению работы сайтов? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я бы переехал на другого хостера. Статический сайт висел на мажордомо лет 5 и подтормаживал (100-200 чел в день, 400 товаров). Когда решили перенести сайт на движок опенкарта, я даже думать не хотел, чтобы оставаться на мажоре :) Пример открытия категории с 60тью товарами - <!-- Execution Time: 0.436539 sec -->. Хз, хорошо это или плохо, но всяко лучше, чем было на мажордомо с его тормознутой подгрузкой даже оптимизированных миниатюрок изображений.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я просто переехал на другого хостера с тем же нубским тарифом за 125р.

Тема про хостинги https://opencartforum.com/topic/16461-pomogite-vybrat-khosting-dlia-opencart/

Если же хотите оптимизации, то первое, что приходит на ум, так это https://opencartforum.com/topic/33665-turbocache-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-ocstore/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.