Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Где изменить url продукта с добавление "product/" ?


airosh

Recommended Posts

Добрый день! Помогите плиз, как в seo url слеш поставить?

Я переношу сайт с другого движка и хочу urlы сохранить старые. На старом движке url был такой site.ru/product/stanok-interskol-2221

Seopro не решило проблему, он генерирует категории. А мне на странице товара не нужны категории.
Заранее огромное спасибо!!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


По моему юзая сео про можно создать категорию с сео ссылкой product и потом в связях товара выставить главной категорию с этой сео ссылкой product и будет ссылка типа site.ru/product/tovar/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


По моему юзая сео про можно создать категорию с сео ссылкой product и потом в связях товара выставить главной категорию с этой сео ссылкой product и будет ссылка типа site.ru/product/tovar/

Думал об этом, как вариант, спасибо. Может быть есть еще какие то способы?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


По моему юзая сео про можно создать категорию с сео ссылкой product и потом в связях товара выставить главной категорию с этой сео ссылкой product и будет ссылка типа site.ru/product/tovar/

и еще в карточке товара для поьлзователя будет прописываться путь потипу - Главная>продукты>Apple Cinema 30"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.