Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите сделать клон "показать счет"


Recommended Posts

приветствую! необходимо сделать дубликат кнопки "показать счет", чтобы была возможность отредактировать ее потом под вывод необходимой информации. планирую переделать его в товарный чек. думаю такой модуль будет многим полезен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


этот модуль я видел, но думаю в такой ситуации можно обойтись и без IonCube

Не заметил про IonCube. Тоже такое напрягает))). Но это попытка уберечься от плагиата....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


в этом и суть, нужно только сделать клон кнопки и отредактировать форму под себя. видел тут не раз клоны доставок, оплаты и прочее, сам их клонировал без проблем, но со счетом не получается, вот и прошу помощи.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Там просто клон (как доставка, оплата) не получиться. При беглом взгляде....

За основу берем tpl invoce (перепиливыем под товарный чек)

А потом нужно править все файлы order (/model, /controller, /languge) внося туда все данные (опять смотрим как invoce сделан).

Вообщем трудоемко это, если не силен в программировании, то может лучше, быстрее, дешевле)))) смириться с IonCube)))

 

P.S. Вариант попроще, наверное, просто перепилить tpl invoce и кнопку обозвать товарный чек.

Змінено користувачем DAN
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.