Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль доставки


DLL23Rus

Recommended Posts

Нужен модуль доставки, в котором бы при вводе адреса менялась сумма заказа. Поясню, все модули доставки, которые я находил, действуют по одному принципу, вводишь адрес, появляется способ доставки для этого адреса, это не удобно. Я использую Simple и у меня выбор способа доставки и ввод адреса на одной странице. Нужно, что бы покупатель выбрал сначала способ доставки, например "Почта России" и после этого ввел адрес, и изменилась сумма за доставку. Еще попробую пояснить, все модули действуют по принципу, ты вводишь адрес, и модуль создает для него способ доставки с указанной ценой, а мне надо что бы модуль не менялся и был выведен в форму способов доставки всегда, а вот цена за этот способ менялась, и зависела от адреса.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.