Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Всплывающее окно "Оценка стоимости доставки и налоговых сборов"


Recommended Posts

приветствую. Подскажите пожалуйста, какой файл править, чтобы добавить текст на всплывающее окно, оценки стоимости доставки и налоговых сборов, на котором текст "Выберите удобный способ доставки этого заказа", варианты доставки и кнопка "применить доставку"? Нужно под кнопкой текст воткнуть.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Нашёл где править, в catalog/view/theme/default/template/checkout/cart.tpl только не знаю куда конкретно и как впихнуть текст, чтобы был внизу, под кнопкой. Может кто подскажет? Я так понимаю что в cart.php нужно сделать запись типа $_['text_*']              = 'текст'; а потом уже $_['text_*'] впихнуть в cart.tpl, верно? Как и куда конкретно?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.