Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Хостинг для тестирования


aachernishev

Recommended Posts

Доброго времени суток !

Что-то долго я сижу на Denwere, решил попробовать перенестись на хостинг (потестировать смс, соц.закладки и.т.д)

Во избежание недоразумений решил предварительно спросить кто каким хостингом пользуется (какие требования нужны и.т.п)

Заранее спасибо ;)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Присоединяюсь к вопросу,но с небольшим дополнением.

Подскажите хостинг с тестовым периодом подольше и тестовым доменом,чтобы не нужно было прикручивать реальный домен.

Можно и бесплатный

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Присоединяюсь к вопросу,но с небольшим дополнением.

Подскажите хостинг с тестовым периодом подольше и тестовым доменом,чтобы не нужно было прикручивать реальный домен.

Можно и бесплатный

Вот тут, например, 10 дней - тестовый период + тестовый домен =)

Ссылка

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не знаю зарегистрировался тут http://timeweb.ru/ пароля от фтп мне не дали или я не нашел , где он должен быть?

Сначала было окошко при первом включении типа загрузить свои файлы,я его закрыл чтобы постреть панель управления,но это окно потом так и не появилось..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.