Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сайт постепенно выпадает из Яндекса


konan

Recommended Posts

Дайте

1. Адрес сайта

2. Статистику за последние несколько месяцев

3. Какие действия вы предпринимали, покупали, снимали ссылки, или еще что то ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Дайте

1. Адрес сайта

2. Статистику за последние несколько месяцев

3. Какие действия вы предпринимали, покупали, снимали ссылки, или еще что то ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вот адрес http://centermebeli.com/. Ссылки не закупались, никаких действий не проводилось кроме наполнения товарами. Может из за тега rel="canonical". не знаю если честно. если можете помочь, буду очень признателен

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В двух словах.

Не настроено сео, - что обусловило наличие массы дублей, к которым яндекс очень критично относится.

И отсутсвуют каки бы то ни было описания на страницах.  А так как поисковикам все равно, насколько у вас красивый шаблон, или сколько у вас картинок в описании товара, они ориентируются только на текст, пока что, то соответсвенно без описания товара и категорий, или с неуникальными текстами в последнее время, не то что в топ, а просто в индекс просто так не попадешь.

 

Ну и выпадение произошло в силу того, что яндекс еще более ужесточил алгоритмы фильтрации подобных сайтов, в которых отсутсвуют тексты.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.