Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как активировать кнопки количество товара


Recommended Posts

Помогите, как сделать активными кнопки количество товара в карточке товара - / + у меня стоит по умолчанию "0" и если жму на плюс, ничего не происходит, если вручную ставлю любую цифру, кнопки работают. Они вообщем работают от цифры "1" 

В админке, в товаре я проставила минимальное количество "1" но не помогает и вообще х.з. должно ли помочь)))

 

e3e9d10fa22c03e54c5210e91e301901.jpg

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Помогите, как сделать активными кнопки количество товара в карточке товара - / + у меня стоит по умолчанию "0" и если жму на плюс, ничего не происходит, если вручную ставлю любую цифру, кнопки работают. Они вообщем работают от цифры "1" 

В админке, в товаре я проставила минимальное количество "1" но не помогает и вообще х.з. должно ли помочь)))

 

e3e9d10fa22c03e54c5210e91e301901.jpg

 

Блин все, сори люди, зря паника) я просто установила VQMOD количество для опций, и он у меня не коннект абсолютно, наверное из за недефолтного шаблончика. Сейчас удалила и заработали кнопки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.