Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сообщение :Notice: Undefined index:


belobrovko

Recommended Posts

Здравствуйте уважаемые форумчане! Моя проблема вот в чем. В подвале сайта появилась строка вот такого содержания: Notice: Undefined index: upFile in /home/users1/b/belobrovko/domains/wigssystem.ru/index.php on line 336Unknown: Only variables should be passed by reference in /home/users1/b/belobrovko/domains/wigssystem.ru/index.php on line 356

Что это и с чем это едят? Прошу вашей помощи!

Никаких манипуляций с сайтом не производил, кроме добавления небольшой статьи. Но судя по журналу ошибок, проблема появилась раньше добавления статьи.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Notice: Undefined index: upFile in /home/users1/b/belobrovko/domains/wigssystem.ru/index.php on line 336

Unknown: Only variables should be passed by reference in /home/users1/b/belobrovko/domains/wigssystem.ru/index.php on line 356

Но ведь index.php всего 243 строки 

13765707284805.jpg

 

Никаких манипуляций с сайтом не производил...

Да-да, слышали: "я ничего не нажимала, оно само"  :-D

 

Вспоминайте - что ставили. Сравните ваш index.php с оригиналом. Есть подозрения что вас взломали или сайт подхватил вирус

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за наводку. Удалил старый Index.php , в котором кстати оказалось 395 строк. Поставил из дистрибутива(девственно читсый), проблема ушла! В чем причина разного количества строк , я так и не понял.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В чем причина разного количества строк , я так и не понял.

Одна из причин - варезные модули, вирусы...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.