Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Как добавить подкатегорию


MoyKroha

Recommended Posts

Добрый день!

Версия OpenCart 1.5.5.1 Захожу в Каталог-Категории. Создаю Категорию АВТОКРЕСЛА. Далее мне необходимо создать подкатегорию АВТОКРЕСЛА 0-9 кг, АВТОКРЕСЛА 0-18 кг и т.д. Также создаю подкатегории. С этим проблем нет.

Как только я захожу в  товар-связи-показывать в категориях....Выбираю АВТОКРЕСЛА. Высвечивается АВТОКРЕСЛА. Подкатегорию выбрать возможности не дает. Почему так?

 

 

post-677318-0-87474300-1388847014_thumb.jpg

post-677318-0-60668100-1388847017_thumb.jpg

post-677318-0-37164400-1388847080_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


покажи мне, где в названии "от 0 до 18 кг (группа 0+/1)" содержится "авто", которое ты вбиваешь в поиск по названиям категорий?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

покажи мне, где в названии "от 0 до 18 кг (группа 0+/1)" содержится "авто", которое ты вбиваешь в поиск по названиям категорий?

что то я на это внимания не обратил.. хех

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.