Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Эффективность баннерной рекламы на форумах


RGB

Recommended Posts

Всем привет, недавно запустили на самых крупных тематических форумах баннерную рекламу с интересными большими скидками, и то ли лыжи не едут, то ли я переоцениваю количество людей, не знающих про адблок - выхлопа практически ноль, переходов совсем единицы, про заказы лучше вообще не говорить :) Либо это баннерная слепота развилась так сильно, я уж не знаю. У кого как с этим дела обстоят, пробовали ли нечто подобное и как это сработало?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

в свое время неплохо шла реклама видеорегистраторов и навигаторов на тематических форумах и сайтах

это именно баннерная? я вот смотрю в сторону брендирования, мне кажется должно работать лучше и запоминаемость больше, но разумеется и стоит намного дороже

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.