Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Хлебные крошки


Recommended Posts

Доброго утра. Столкнулся с проблемой и не знаю как решить. Суть проблемы заключается в том, что мне необходимо вместо стандартных стрелочек » отображать стрелочку из рисунка. Подскажите пожалуйста, как это можно реализовать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В качестве стрелочек используется символ HTML   "» " в файле  \catalog\language\russian\russian.php

$_['text_separator']        = ' » ';

может не заморачиваться а выбрать другой символ,коих великое множество?

 

http://htmlweb.ru/html/symbols.php

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В качестве стрелочек используется символ HTML   "» " в файле  \catalog\language\russian\russian.php

$_['text_separator']        = ' » ';

может не заморачиваться а выбрать другой символ,коих великое множество?

 

http://htmlweb.ru/html/symbols.php

Спасибо конечно, но я верстаю шаблон и там используется такой символ af889f0afa4b.jpg В таблице символов его не обнаружил.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Раз знаний хватает на вёрстку шаблона почему в самих хлебных крошках вместо вывода текста  не вывести картинку?

 <?php echo $breadcrumb['separator']; ?>
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 6 years later...

Версия 3.0.2.0 стрелки формируются в стиле catalog\view\theme\default\stylesheet\stylesheet.css  строки 397 и 398 

    border-right: 1px solid #0079c1;
    border-bottom: 1px solid #0079c1;

если добавить топ и лефт то получится ромб, а вообще я просто уменьшил их высоту и ширину до 6 пикселей убрал бордер с контейнера и смотрится обалденно.

Без.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.