Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

HTML модуль


Recommended Posts

Вот такой вопрос. Делаю всё на денвере.Установил я этот модуль.Теперь я в него вставляю HTML-код кнопки "Веб Мессенджера" (Mibew Messenger (Мибью Веб Мессенджер) 1.6.3)для размещения в своём магазине.Но вместо изображения,на странице,в этом модуле,выводится его код.Подскажите,что я не так делаю??? Установлена ocStore v0.2.0

Изображение

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В админке Дополнения -> HTML модуль -> Изменить.

Напротив надписи "HTML код" будет текстовый редактор, а на нем кнопка "Источник" (или если на английском, то "Source") вот ее нажимаешь и вставляешь код. Жмешь "Сохранить".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В админке Дополнения -> HTML модуль -> Изменить.

Напротив надписи "HTML код" будет текстовый редактор, а на нем кнопка "Источник" (или если на английском, то "Source") вот ее нажимаешь и вставляешь код. Жмешь "Сохранить".

РЕСПЕКТ...Всё получилось...

Посмотрел журнал ошибок,а там такая ошибка...

Undefined variable: text_image_manager in Z:\home\tovarchina\www\admin\view\template\module\ mymodule2.tpl on line 133

Вот эта строка

title: '<?php echo $text_image_manager; ?>',

С чем это связанно???

Это решение поможет???

ТУТА

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 months later...

Есть HTML модуль, в поле для ввода HTML кода введены следующие письмена:

<!--Подписка RSS-->
<form action="http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify" method="post" onsubmit="window.open('http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=umkababyshop', 'popupwindow', rel='nofollow', 'scrollbars=yes,width=550,height=520');return true" target="popupwindow">
	<div class="Input">
		<input name="email" onblur="if (this.value=='') this.value='Введите Ваш e-mail';" onfocus="if (this.value=='Введите Ваш e-mail') this.value='';" type="text" value="Введите Ваш e-mail" /></div>
	<p>
		<input name="uri" type="hidden" value="umkababyshop" /><input name="loc" type="hidden" value="ru_RU" /> <input type="submit" value="Подписаться" /></p>
</form>
<!--/Подписка RSS конец-->

В итоге всё выглядит вот так:

Изображение

всё устраивает кроме кнопки.

Мечтаю чтоб кнопка выглядила так как на скрине ниже:

Изображение

но тяму как это всё навертеть не хватает.

Мысли вслух: Буду бесконечно благодарен, тому кто воплотит мои мечту в реальность!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.