Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка в товарах


dibiliti

Recommended Posts

Доброго утра Уважаемые форумчане! Требуется Ваша помощь, вчера всё работало ночью - с утра встал ошибка. При переходе в товары из админки, белая страница ссылка* admin/index.php?route=catalog/product&token=d9986ed874a99bb574fe5f7e607d2e24 

 

error_log  PHP Parse error:  syntax error, unexpected T_ELSE in /var/www/dibiliti/data/www/mapa.su/vqmod/vqcache/vq2-admin_model_catalog_product.php on line 130, referer: http://mapa.su/admin/index.php?route=extension/shipping&token=d9986ed874a99bb574fe5f7e607d2e24

 

Я понимаю что само сломаться не могло, но в чём проблема не могу понять. Помогите, пожалуйста. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я понимаю что само сломаться не могло, но в чём проблема не могу понять. Помогите, пожалуйста. 

Само сломаться могло. 

Например кэш vqmod обновился и ошибка выплыла

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Самый лучший способ решить проблему, напрячь мозг и вспомнить что последнее было установлено , если это модуль с файлами vqmod , то попробовать в папке Vqmod/XML   удалить этот файл и почистить папку cache ( в этой же общей папке VQMOD )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.