Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перестал работать магазин после загрузки файлов модуля HTML


deadcenter

Recommended Posts

В общем, закачал файлы модуля HTML на сайт и по запарке нажал перезаписать существующие файлы, теперь, при открытии магазина или админки пишет - 

Notice: Error: Could not load language english! in /home/content/39/8986139/html/catalogue/vqmod/vqcache/vq2-system_library_language.php on line 41

 

В админку - 

Notice: Error: Could not load language russian! in /home/content/39/8986139/html/catalogue/vqmod/vqcache/vq2-system_library_language.php on line 41

 

Что делать подскажите плиз если кто знает!

СПАСИБО!!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня сломалась, когда я туда начал заливать, что мне теперь делать ?

Суть введу к тому что может будет ссылка на модуль, не плохо было-бы сказать что за магазин.

А вообще перед заливкой делай бэкап, сам обжигался много раз.

Ищи чистые файлы и заливай заново, у тебя шаблон дефолт ?, если нет то попробуй с дефолтного шаблона файлы перекинуть может поможет.

Извини но больше не знаю чем помочь ((( исходя из той инфы что ты предоставил.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.