Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль заказа с витрины с количеством товара


dimochkaorg

Recommended Posts

Друзья мои, не знаю как сформулировать, я лучше покажу http://mcdonalds-24.ru/index.php?route=product/category&path=43_35 . Это сделано на опенкарте. С помощью чего реализована такая прекрасная вещь, как заказ с витрины с нужным количеством и автоматическим добавлением в корзину? Очень, очень надо! Пусть платно, но надо ))))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


найти
 
<div class="cart">
        <input type="button" value="<?php echo $button_cart; ?>" onclick="addToCart('<?php echo $product['product_id']; ?>');" class="button" />
      </div>

заменить на

 

<div class="cart">
     <script type="text/javascript">
     function addQtyToCart(product_id) {
  var qty = $('.item-' + product_id).val();
  if ((parseFloat(qty) != parseInt(qty)) || isNaN(qty)) {
    qty = 1;
  }
  addToCart(product_id, qty);
}
</script>
   Qty:
       <input type="text" value="1" size="2" class="item-<?php echo $product['product_id']; ?>" />
      <input type="button" value="<?php echo $button_cart; ?>" onclick="addQtyToCart('<?php echo $product['product_id']; ?>');" class="button" />
      </div>
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

И вам не хворать))))

А вы не скажите что мне нужно именно скопировать для плюса и минуса я тему нашел https://opencartforum.com/topic/16970-resheno-vyvod-polia-kolichestva-tovara-v-moduliakh-p/ а разобраться не могу. Копирую куски. не работает :(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Это прекрасно! :) Скачал чуть раньше чем вы ответили, но все равно спасибо. Но мне-то плюсы и минусы на витрине нужны :)))) а не просто в каждом продукте. :) Вот в чем закавыка.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В этом файлике XML инструкция как добавить эту фишку в карточку товара,я думаю ни что не мешает опробовать это и в других нужных местах.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В этом файлике XML инструкция как добавить эту фишку в карточку товара,я думаю ни что не мешает опробовать это и в других нужных местах.

Неа :( Никаких инструкций, все даже бэйс64 зашифровано :(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Все файлы VQ mod и есть инструкция.

Увы не получилось. Максимум что получилось это регулировка количества, но по кнопке купить в корзину не уходит. :(((( 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Воспользуйтесь моим способом.он проверенно работает как в категориях так и в модулях.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.