Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

модуль дополнение к товару


Imaks

Recommended Posts

Ищу модуль который бы смог на странице товара добавлять дополнения к товару ,  просто занимаюсь цветами и к каждому букету можно добавить например открытку или игрушку , как бы эти товары есть в магазин е, но как и подать на карточке хз )  модуль рекомендуемые занят , да и не то вроде )  вот как я хочу примерно http://barnaul.flowers-sib.ru/catalog/detail/bouquet-of-5-lilies/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ищу модуль который бы смог на странице товара добавлять дополнения к товару ,  просто занимаюсь цветами и к каждому букету можно добавить например открытку или игрушку , как бы эти товары есть в магазин е, но как и подать на карточке хз )  модуль рекомендуемые занят , да и не то вроде )  вот как я хочу примерно http://barnaul.flowers-sib.ru/catalog/detail/bouquet-of-5-lilies/

Есть модуль который позволяет добавлять товары, как опции к основному товару. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 months later...

А мне интересен вопрос - как сделать так, чтобы если в корзине отсутствует товар из основной категории, то запретить оформление заказа?
Это работает по ссылке в магазине, указанной ТС.

То есть если в корзине нет букета цветов, а есть коробка конфет - выводим соответствующее сообщение и предлагаем вернуться в магазин для выбора букета.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.