Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как добавить больше категорий


Recommended Posts

Добрый День!

Пользуюсь  Opencart V1.5.4.1  стандартный шаблон который был изначально, добавил 9 категорий все нормально но если добавить десятую категорию ,она вылазит под стрелочкой №2 и её там не видно вообще пока не наведеш мышей она сливается с белым фоном.

Как можно увеличить коричневый фон в ширину чтобы десятая категория отображалась на его фоне?

Заранее благодарен за помощь.

post-669721-0-68144700-1378796358_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если я правильно понял, то у вас шаблон сайта с фиксированной шириной и просто так увеличить ширину списка категорий не получится - нужно будет весь макет подгонять под новое значение. Если категорий много и вы предполагаете, что в будущем могут появляться новые, то лучше перейти на вертикальное отображение списка категорий.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если я правильно понял, то у вас шаблон сайта с фиксированной шириной и просто так увеличить ширину списка категорий не получится - нужно будет весь макет подгонять под новое значение. Если категорий много и вы предполагаете, что в будущем могут появляться новые, то лучше перейти на вертикальное отображение списка категорий.

А если так  сделать как вы говорите , где нужно менять  расположение категорий ? в админке я не видел!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Есть модуль "Категории" его можно разместить слева. А подробнее посмотрите в этой теме:https://opencartforum.com/topic/8615-mozhno-li-vyvesti-kategorii-tovarov-sleva/

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.