Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Как укоратить url


doot

Recommended Posts

1. Если не установлен SEO Pro - установить.

2. В панели управления перейти в Система → Настройки → Изменить → Сервер и установить так:

d7c601ead7503467450739030608ad72.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 10 months later...

Скажите пожалуйста, если изначально было включено ЧПУ товаров с категориями а потом его выключили, не будет ли гугл показывать нотфаунд везде, и вообще как это может повлиять на SEO не просядут ли позиции?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я Вам написал, что SEO Pro при нормальном функционировании будет делать 301-й редирект, если это и скажется на позициях магазина, то мизерно, а как будет у Вас - покажет только эксперимент.

Вот, пример нормального функционирования SEO Pro с 301-м редиректом.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я Вам написал, что SEO Pro при нормальном функционировании будет делать 301-й редирект, если это и скажется на позициях магазина, то мизерно, а как будет у Вас - покажет только эксперимент.

Вот, пример нормального функционирования SEO Pro с 301-м редиректом.

Понял, работает тогда все, не понятно только почему  site.ru/?546546546546 открывает главную но с такой же ссылкой , а  site.ru/546546546546 выдает 404 ошибку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.