Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

установка СMS


Recommended Posts

Пытаюсь установить opencart на сайт, застряю на месте, где нужно ввести название базы данных и пользователя? Я базу создал, а пользователя не знаю как создать, хостинг timeweb!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах



Укажите желаемое имя базы данных и пароль. База будет создана автоматически.
  Имя базы: youfash_    Пароль:        Создать

 

База данных/Пользователь Доступ из      youfash_0 (phpMyAdmin)   Добавить доступ delete.gif   localhost Изменить пароль delete.gif  youfash_base (phpMyAdmin)   Добавить доступ delete.gif   localhost Изменить пароль delete.gif  youfash_optov (phpMyAdmin)   Добавить доступ delete.gif   localhost Изменить пароль delete.gif  
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня на таймвебе несколько сайтов.Установка там очень упрощена.Пустите на хост  покажу в скайпе как это сделать (скайп в профиле)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.