Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Переход с меню на другой сайт


estet

Recommended Posts

Доброе утро, уважаемый форумчане:)Начинаю заниматься администрирование сайта с наполнением сайта и не получается найти ответы на вопросы:

1.Где в настройках найти возможность перехода на другой сайт,нажимая на категорию в менюшке?

2.Как организовать в меню двух-,трехуровневый раскрывающийся список категории?

Буду признательна за помощь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


плохо искали

1) в файле header.tpl в куске кода отвечающего за меню вставляете статичную ссылку на нужный Вам сайт, как это сделать - писалось много раз - поиск в помощь

2) тоже писалось тыщустопицот раз - в поиск с запросом "многоуровневое меню opencart", "третий уровень меню opencart" и т.д

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо огромное за помощь)

 

Я совсем пока "чайник" в опенкарте поэтому даже где искать файл header.tpl и тем более код меню нужно разбираться.Слава Богу что есть вот такие полезные форумы и граммотные люди ;-)

Тоесть про третий уровень меню где-то вот так действовать http://echo-igor.livejournal.com/5762.html 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.