Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите решить проблему: Notice: unserialize(): Error at offset 1008 of 7337 bytes in /system/library/user.php on line 23


Recommended Posts

Здравствуйте!


 


Я перед переносом сайта на хостинг решил проверить и перенес его на другой  локальный домен. В настройках config.php все пути исправил. При входе в админку, сверху получаю такое сообщение: 


Notice: unserialize(): Error at offset 1008 of 7337 bytes in /system/library/user.php on line 23


 


и больше никуда не могу зайти, т.к. Система мне пишет:


 


error.pngДоступ запрещен!


У Вас нет прав для доступа к этой странице. Если она Вам нужна, обратитесь к администратору.


 


 


Думаю, что при переносе на хостинг, получу подобное. Кто сталкивался, есть какие то идее как решить?


 


Да версия ocStore 1.5.4.1


 


Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 6 months later...
  • 2 years later...

Кто-нибудт еще встречался с подобной проблемой (

Notice: unserialize(): Error at offset 1008 of 7337 bytes in /system/library/user.php on line 23)

 

23 строка в user.php:  $permissions = unserialize($user_group_query->row['permission']);

 

 

При переносе с хостинга на хостинг и смене домена.

 

 

UPD

 

Сам решил. десериалайз модуля welcome + дефолт permission for user group

Змінено користувачем GotchaMabuka
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.