Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Добрый день! Интересует возможность создания на opencart мультивендинг-магазина (несколько продавцов в одном магазине). Если возможность такая присутствует - то кто бы смог взяться за разработку подобного решения и цена вопроса? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Готовое решение, там же и цена вопроса.

Такое решение пилить и пилить... Да и в админку впускать продавца (ИМХО) я бы не стал, уж лучше в фронтенде из кабинета реализовать менеджмент товаров...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Такое решение пилить и пилить... Да и в админку впускать продавца (ИМХО) я бы не стал, уж лучше в фронтенде из кабинета реализовать менеджмент товаров...

Решение дано отталкиваясь от поставленной ТС задачи, а именно:

Интересует возможность создания на opencart мультивендинг-магазина (несколько продавцов в одном магазине).

остальное действительно, не более чем ИМХО.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вот более подходящее решение, как по мне, но так же требует больших доработок, с точки зрения нужд по ТЗ.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 year later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.