Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

2 разных меню


Recommended Posts

Здравствуйте, подскажите как реализовать 2 разных меню. Имеются 2 крупных категории, а от них идут более мелкие. Вот для примера, чтобы вы понимали чего я хочу - меню как на этом сайте.

Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А по  моему это обычные две категории а всё стальное их подкатегории.И это не два меню.Просто так их оформили .

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, подскажите как реализовать 2 разных меню. Имеются 2 крупных категории, а от них идут более мелкие. Вот для примера, чтобы вы понимали чего я хочу - меню как на этом сайте.

Спасибо!

Честно говоря, по вашему описанию и примеру не очень понятно чего вы хотите.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А по  моему это обычные две категории а всё стальное их подкатегории.И это не два меню.Просто так их оформили .

А как их так оформить?

CSS

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

А по  моему это обычные две категории а всё стальное их подкатегории.И это не два меню.Просто так их оформили .

А как их так оформить?

CSS

Спасибо! Сразу что-то не догадался :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.