Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Отображение «Сетка», расстояние между элементами, как изменять?


AlexCoder

Recommended Posts

Тема «Palioxis», режим отображения — «сетка». Перерыл весь раздел «Product list» в CSS, дописывая padding’и разным селекторам. Никак не могу понять, что нужно изменить, чтобы в этой сетке расстояние между элементами было больше? По высоте и по ширине. Подскажите, пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Тема «Palioxis», режим отображения — «сетка». Перерыл весь раздел «Product list» в CSS, дописывая padding’и разным селекторам. Никак не могу понять, что нужно изменить, чтобы в этой сетке расстояние между элементами было больше? По высоте и по ширине. Подскажите, пожалуйста.

мож это поможет....

post-22469-0-91968700-1363615164_thumb.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Эту штуку я знаю. Но никакие изменения CSS не появляются потом на сайте... Какие селекторы в какой группе менять нужно? А что такое padding'и и margin'ы я знаю.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.