Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Hello,
I met this forum last night and I really liked it. First of all, I examined the free plugins and I noticed that there are those who sell these plugins that you distribute for free for a fee. (I bought 1 of them)

As a Turk, I love and support Ukraine. I am currently writing these articles with Translation. If there is a bad word, please forgive me, it is a translation error.
I will try to solve all my customers' opencart needs and demands through the forum (paid or free).
As a start, we need to fix all error reports of an existing opencart version and General Repair.
(theme Journal 3x
opencart version: 3.0.3.8

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.09.2024 в 11:37, umutx сказав:

Hello,
I met this forum last night and I really liked it. First of all, I examined the free plugins and I noticed that there are those who sell these plugins that you distribute for free for a fee. (I bought 1 of them)

As a Turk, I love and support Ukraine. I am currently writing these articles with Translation. If there is a bad word, please forgive me, it is a translation error.
I will try to solve all my customers' opencart needs and demands through the forum (paid or free).
As a start, we need to fix all error reports of an existing opencart version and General Repair.
(theme Journal 3x
opencart version: 3.0.3.8

The first rule when using opencart: never install the latest version until at least 3 years have passed.

Downgrade the version and you will be happy!

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22.09.2024 в 13:31, Vladzimir сказал:

The first rule when using opencart: never install the latest version until at least 3 years have passed.

Downgrade the version and you will be happy!

Ну там у человека как-бы 3.0.3.8, а не 4

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.09.2024 в 15:32, Etegro сказав:

Ну там у человека как-бы 3.0.3.8, а не 4

Нормальна практика, це коли мінорна версія не змінює вимоги до серверного середовища.

А щодо 4 версії, то поки не вийде 4.3 не слід вважати її стабільною версією.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

22.09.2024 в 15:36, Vladzimir сказал:

А щодо 4 версії, то поки не вийде 4.3 не слід вважати її стабільною версією.

З цим повністю згоден. Та і для 4-ки немає ні модулів, ні шаблонів толком. А що не так х 3.0.3.8, що там поміняли настільки суттєво? Бо я якось це пропустив і сам з проблемами чи несумісностями на ній не стикався з жодними.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.09.2024 в 15:42, Etegro сказав:

З цим повністю згоден. Та і для 4-ки немає ні модулів, ні шаблонів толком. А що не так х 3.0.3.8, що там поміняли настільки суттєво? Бо я якось це пропустив і сам з проблемами чи несумісностями на ній не стикався з жодними.

Там щось з twig підшаманили і підняли мінімальну версію php до 8.*. І можливо ще якійсь дріб'язок.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.