Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перезавантаження блоку опцій


Recommended Posts

Маю встановлений модуль HYPER MULTI PRODUCT MODELS, який склеює позиції в одну картку товару. 

image.thumb.png.979cedf355153b763b00f1f12f6d19a4.png

Модуль завантажує потрібну позицію при зміні кольору і розміру. При цьому блок опцій залишається незмінним, а опції в ріхних товарах відповідно різні. Тому потрібно реалізувати перезавантаження блоку опцій, так само як зараз завантажуються характеристики. На скільки я розумію за допомогою аяксу.  Також потрібно блок склейки, зараз він під ціною розмістити вище, після опцій. Щоб опції і склейка були разом. Opencart 3, шаблон кіберстор

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.08.2024 в 13:01, Andrey1001 сказал:

Маю встановлений модуль HYPER MULTI PRODUCT MODELS, який склеює позиції в одну картку товару. 

image.thumb.png.979cedf355153b763b00f1f12f6d19a4.png

Модуль завантажує потрібну позицію при зміні кольору і розміру. При цьому блок опцій залишається незмінним, а опції в ріхних товарах відповідно різні. Тому потрібно реалізувати перезавантаження блоку опцій, так само як зараз завантажуються характеристики. На скільки я розумію за допомогою аяксу.  Також потрібно блок склейки, зараз він під ціною розмістити вище, після опцій. Щоб опції і склейка були разом. Opencart 3, шаблон кіберстор

super custom html в библиотеке готовых решений было реализовано

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.