Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Зовнішня оптимізація сторінки


Recommended Posts

Якщо в мене з сайтом все технічно ОК + я пропрацював сторінку в плані контенту (мета, опис, різні плюшки типу FAQ і тд) ТО тепер я так розумію потрібно займатися зовнішньою оптимізацією щоб сторінка росла в видачі?

 

Чи можете порадити якісь фішки як це робити без закупки платних посилань і чи взагалі це варто робити? можливо це погана стратегія для початку?

 

Що маю на увазі під фішками:

1. може покрутити рекламу в гуглі на оптимізовані сторінки? контекст на категорії і товарку на товари які оптимізовані?

2. розміщати посилання на свій товар чи категорію в себе в соц мережах і просувати ці пости?
3. просто десь на форумах щось відписувати і реєструватися на різних плозадках (за таке чув може порадите де взяти список цих площадок може якісь ТГ канали є?)

4. чи допоможе в сео просто таргет в соц мережах наприклад на категорію або на каталог товарів?

 

може ще якісь підходи є які дієві? чи краще одразу закупляти платні посилання постійні?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24.06.2024 в 19:22, weqtor сказал:

Чи можете порадити якісь фішки як це робити без закупки платних посилань

нету никаких фишек, без ссылок

 

1 контекст не работает

2 соц сети тоже

3 все площадки заспамлены

4 НЕТ

 

Ссылочное ранжирование основано на обычных анкорных ссылках из обычных страниц сайтов. Блоги и статейники в основном

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.