Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не дзвоніть мені на сторінці замовлення


Recommended Posts

Чи може хтось підказати як реалізувати чекбокс Не дзвоніть мені, я впевнений у замовленні на сторінці замовлення товару (так щоб цей чекбокс відображавсі в адмінці в замовленнях та в повідомленні на пошту. Шаблон ReMarket від @octemplates, використовується модуль oct fastorder.

Змінено користувачем MKaizer
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • MKaizer changed the title to Не дзвоніть мені на сторінці замовлення

Хибний шлях. Не в плані реалізації, а в плані реалій. % відмов збільшиться в рази

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

12.05.2024 в 22:29, Flint2000 сказал:

Хибний шлях. Не в плані реалізації, а в плані реалій. % відмов збільшиться в рази

Повністю погоджуюсь. Таку галочку можна робити активною тільки для онлайн оплати, якщо це накладний платіж, то: ні, ні і ще раз ні!!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12.05.2024 в 22:29, Flint2000 сказал:

Хибний шлях. Не в плані реалізації, а в плані реалій. % відмов збільшиться в рази

Частково з Вами погоджусь але судячи з власного досвіду коли роблю замовлення то часто вказую не телефонувати, при умові що я впевнений в замовленому товарі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12.05.2024 в 17:23, MKaizer сказал:

Чи може хтось підказати як реалізувати чекбокс Не дзвоніть мені, я впевнений у замовленні на сторінці замовлення товару (так щоб цей чекбокс відображавсі в адмінці в замовленнях та в повідомленні на пошту. Шаблон ReMarket від @octemplates, використовується модуль oct fastorder.

sushiboss.od.ua

реализовано кастомными полями + schtml 
В планах реализовать, чтоб эта функция показывалась только тем, кто уже заказывал.. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

13.05.2024 в 00:28, whiteblue сказал:

sushiboss.od.ua

реализовано кастомными полями + schtml 
В планах реализовать, чтоб эта функция показывалась только тем, кто уже заказывал.. 

Сорри за оффтоп, а есть ли в планах реализовать лупу?image.thumb.png.47cf26779ad70929123bcfaa18673119.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.05.2024 в 00:42, Etegro сказал:

Сорри за оффтоп, а есть ли в планах реализовать лупу?image.thumb.png.47cf26779ad70929123bcfaa18673119.png

Заказчик ничего не говорил за лупу ....:-D

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.