Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Ми СЯ збираємо через google планувальник але почув що це не добре і варто збирати ключі через serpstat або схожі сервіси

 

Чи дійсно це така критична проблема і варто краще перезбирати?

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вся різниця у тому, що Серпстат і подібні сервіси видають більш "чисті" результати. Наприклад, якщо у Планувальнику Гугла задати "металевий паркан", він знайде і паркан з дерева і фарбу для паркана, а Серп - тільки те, що пов'язано з металевим. По суті, ви платите за зручність та економію часу. Але часто в подібних Серпстату сервісах збір СЯ - це лише одна зі 100 функцій.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.04.2024 в 00:33, Etegro сказал:

Наприклад, якщо у Планувальнику Гугла задати "металевий паркан", він знайде і паркан з дерева і фарбу для паркана,

 

1545016263_.thumb.png.f227cb5ae524deae1ee71c1698bc6785.png

29.04.2024 в 18:56, weqtor сказал:

Чи дійсно це така критична проблема і варто краще перезбирати?

чушь полная, самые точные данные в гугл адс. В серпстатах итд данные тоже оттуда. И не всегда точные

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.04.2024 в 11:33, vimpel77 сказал:

Чи є сенс купувати платний тарифСерпстат для просування одного магазину? Цікавить досвід

можно спокойно продвинуть магазин без платной подписки. Это всего лишь инструмент и то часто данные там нереальны - трафик и видимость например

Змінено користувачем kulinenko
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.04.2024 в 12:30, kulinenko сказал:

 

чушь полная, самые точные данные в гугл адс. В серпстатах итд данные тоже оттуда. И не всегда точные

Самые полные с разным левым трешом. Вот Вам пруф, который нашел за 10 сек. В Серпстате такое будет? Однозначно, нет. Меня лично такой мусор очень отвлекает при сборе СЯ.

image.thumb.png.4e8677ac9e9a31512f03e936634b79f7.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.04.2024 в 13:45, Etegro сказал:

Самые полные с разным левым трешом. Вот Вам пруф, который нашел за 10 сек. В Серпстате такое будет? Однозначно, нет. Меня лично такой мусор очень отвлекает при сборе СЯ.

вы меня конечно извините - но обои моющиеся это и есть виниловые https://prom.ua/Oboi-kuhonnye-slavyanskie.html

Именно по этому я и собираю в адс ибо там покажут по тематике и из тех же кластеров но с другими ключами. Это намного удобней чем сидеть и искать самому синонимы, сленг итд итп.

 

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.04.2024 в 15:05, kulinenko сказал:

вы меня конечно извините - но обои моющиеся это и есть виниловые https://prom.ua/Oboi-kuhonnye-slavyanskie.html

Именно по этому я и собираю в адс ибо там покажут по тематике и из тех же кластеров но с другими ключами. Это намного удобней чем сидеть и искать самому синонимы, сленг итд итп.

 

 

 

Согласен что это синоним, но довольно корявый Лично я, когда собираю семантику для текста категории, например, мне вот такие ключи со славянским и африканским на 3-5к будущего текста совершенно ни к чему. Потому, мне лично удобнее Серпстатом. Но кому что.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.04.2024 в 14:51, Etegro сказал:

Лично я, когда собираю семантику для текста категории, например, мне вот такие ключи со славянским и африканским на 3-5к будущего текста совершенно ни к чему

Лично вам это ваше право.

 

Но я не могу игнорить ключи, ибо работаю по всей семантике целевой. Нужен топ по всем конверсионным запросам, а не тем которые мне нравятся или нет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.04.2024 в 16:08, kulinenko сказал:

Лично вам это ваше право.

 

Но я не могу игнорить ключи, ибо работаю по всей семантике целевой. Нужен топ по всем конверсионным запросам, а не тем которые мне нравятся или нет.

Не спорю, если нужен топ прям по всему из первой 20-ки. Но все это явно не уместить в 1 категорию и условные 3 подкатегории или посадки фильтра. Если Ваши клиенты - долларовые миллионеры и у них остается на такое бюджет, то Вы правы на 100%.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.04.2024 в 16:22, Etegro сказал:

если нужен топ прям по всему из первой 20-ки

нужен топ по нч, сч и вч. Не знаю про какую там двацатку идет речь

30.04.2024 в 16:22, Etegro сказал:

Но все это явно не уместить в 1 категорию и условные 3 подкатегории или посадки фильтра.

зачем это умещать ? есть кластеризация - она уже "разместила" ключи по страницам.

 

30.04.2024 в 16:22, Etegro сказал:

Если Ваши клиенты - долларовые миллионеры и у них остается на такое бюджет

мои клиенты это владельцы обычных интернет-магазинов. И ляма зелени им бы хватило на 166 лет продвижения одного обычного мага))

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.