Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Як правильно "закрити" сайт


Recommended Posts

Вітаю. 

Підкажіть, як правильно поступити в такі ситуації. 
Є сайт на Опенкарт, який працював 2 роки і який зараз потрібно закрити в зв'язку з вимушеною від'їздом з України мінімум на рік. 

Планую з часом повернутись і відновити діяльність. 
Як краще поступити в цьому випадку? Просто припинити хостинг і з часом почати все по новій? 
Чи краще повісити якусь заглушку і продовжити доменне ім'я?

СЕО-просування робили мінімально і особливих позицій сайт немає. 

Змінено користувачем Iryna_Kolomiets
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.04.2024 в 14:35, Iryna_Kolomiets сказал:

Вітаю. 

Підкажіть, як правильно поступити в такі ситуації. 
Є сайт на Опенкарт, який працював 2 роки і який зараз потрібно закрити в зв'язку з вимушеною від'їздом з України мінімум на рік. 

Планую з часом повернутись і відновити діяльність. 
Як краще поступити в цьому випадку? Просто припинити хостинг і з часом почати все по новій? 
Чи краще повісити якусь заглушку і продовжити доменне ім'я?

СЕО-просування робили мінімально і особливих позицій сайт немає. 

Добрый день. Я бы сделал заглушку, все таки у домена есть траст, позиции, чтоб не посыпались 404 в поиск.

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.04.2024 в 14:35, Iryna_Kolomiets сказал:

Вітаю. 

Підкажіть, як правильно поступити в такі ситуації. 
Є сайт на Опенкарт, який працював 2 роки і який зараз потрібно закрити в зв'язку з вимушеною від'їздом з України мінімум на рік. 

Планую з часом повернутись і відновити діяльність. 
Як краще поступити в цьому випадку? Просто припинити хостинг і з часом почати все по новій? 
Чи краще повісити якусь заглушку і продовжити доменне ім'я?

СЕО-просування робили мінімально і особливих позицій сайт немає. 

 

Якщо припинити хостинг оплачувати, то коли приїдете, прийдеться все з 0 створювати, а це ресурснозатратно. Ви втратите позиції в ПС, трафік

Хостинг в цілому коштує "копійки" зараз, якщо впевнені, що будете займатись ним після повернення, то краще оплатити його та домен. (можете відписати хостеру, хай переведе вас на самий мінімальний тариф).

 

Як вже рекомендували, самий кращій варіант це заглушка зверху

 

 

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


та якщо у вас трафіку і позицій немає то немає і різниці, чого ви паритесь. можете просто проплачувати домен якщо по поверненню захочете знову займатись магазином, а хостинг відключити, просто зробіть бекапи бази та сайту і скачайте собі.
 

можете навіть здати в аренду якомусь конкуренту, тупо за мінімальну суму чи взагалі просто щоб хостинг сплачували віддайте їм сайт на якийсь час, якщо він хоч якісь замовлення приносить - закинуть туди свої товари, а ви будете підтримувати таким чином сео і домен.. можливо якщо не повернетесь то домовитесь продасте їм той сайт

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за відповідь! 

Виішила по вашій пораді зробити заглушку. 

Але є ще кілька питань: 

  • в мене зараз сайт займає на хостингу 20 гб. То просто все видалити і залишити якісь мінімальний пакет? 
  • чи потрібно якісь редиректи встановлювати чи щось налаштовувати, щоб показати Гуглу, що сайт поки не працює, але скоро відновить роботу? 

Дякую 🙏

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.04.2024 в 09:06, Iryna_Kolomiets сказал:

Всім дякую за відповідь! 

Виішила по вашій пораді зробити заглушку. 

Але є ще кілька питань: 

  • в мене зараз сайт займає на хостингу 20 гб. То просто все видалити і залишити якісь мінімальний пакет? 
  • чи потрібно якісь редиректи встановлювати чи щось налаштовувати, щоб показати Гуглу, що сайт поки не працює, але скоро відновить роботу? 

Дякую 🙏

Скорее всего 20 гб весят фото и видео. Можете их выкачать на комп и удалить с сайта. и тогда сайт будет весить 100-200 мб. Если будет весить много после удаления фото, то посмотрите логи, может там миллион строк. Если и там пусто, то посмотрите информацию на хостинге.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Привіт всім 
Підкажіть, а чи життєдайна така ідея: 
- видалити всі фото, залишити до 10 на самі важливі категорії і перейти на дешевший хостинг 

- планомірно купляти по кілька хороших посилань на місяць 

- ростити таким чином видимість о пошуку і коли повернуся - сайт вже буде більш оптимізований 

При цьому звичайно ж відключити кнопку Купити і перехід у корзину. 

Як Google може до такого поставитись? 

 

Дякую!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.