Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Где скачать ocStore 3.0.3.7 с RU и UA локализацией?


Recommended Posts

20.02.2024 в 23:42, zhizherinv сказал:

Приветствую, подскажите, где скачать ocStore 3.0.3.7 с RU и UA локализацией? Или же качать с форума и добавлять RU локализацию?

Навіщо вам свинособача локалізація? Ми зі всіх проектів прибрали взагалі русняву мову і це ніяким чином не відобразилось на зменшенні продажів. Навпаки, там де недопереклали сайт, нам приходили обурливі повідомлення на пошту, пофіксили і все норм.

 

Лагідна українізація, це коли будуть всі сайти на українській мові і з часом легко вивчиться будь-якою людиною.

Запускати новий проект з ворожою локалізацією в 2024 році, це мінімум, якось дивно.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 21.02.2024 в 00:04, mesateri сказав:

Навіщо вам свинособача локалізація? Ми зі всіх проектів прибрали взагалі русняву мову і це ніяким чином не відобразилось на зменшенні продажів. Навпаки, там де недопереклали сайт, нам приходили обурливі повідомлення на пошту, пофіксили і все норм.

 

Лагідна українізація, це коли будуть всі сайти на українській мові і з часом легко вивчиться будь-якою людиною.

Запускати новий проект з ворожою локалізацією в 2024 році, це мінімум, якось дивно.

Повністю підтримую, на кількості продажів це не впливає, зараз в роботі по супроводу реклами понад 7 проєктів  та навмисно їх перевів на одномовність. Проблем немає в рекламі гугл зовсім, а люди тільки раді, що говориш нашою мовою. Також всі сайти при розробці відразу залишаю на одній нашій мові. Або мультимовність, але без цих....

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


не згоден. наприклад в моїй ніші 70% трафіку по ру запитам, хоча є дві мови на сайті і укр головна

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Зараз буде ср*ч, але цікава думка профільних спеціалістів. Для багатьох ніш частотність запитів ру і укр дуже сильно різниться. Я би не був таких голословним на рахунок прибрати рос. мову глобально для усіх проєктів. Пропоную покликати у тему @kulinenko

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.02.2024 в 17:55, Etegro сказал:

Зараз буде ср*ч, але цікава думка профільних спеціалістів. Для багатьох ніш частотність запитів ру і укр дуже сильно різниться. Я би не був таких голословним на рахунок прибрати рос. мову глобально для усіх проєктів. Пропоную покликати у тему @kulinenko

срача не будет - мы уже все обсудили недавно в теме - я там дал конкретные примеру ключей и выдачи.

Примеров вагон - когда ру ключи в топе - владелец убирает ру версию и падает трафик в ноль почти из органики.

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 21.02.2024 в 19:50, kulinenko сказав:

срача не будет - мы уже все обсудили недавно в теме - я там дал конкретные примеру ключей и выдачи.

Примеров вагон - когда ру ключи в топе - владелец убирает ру версию и падает трафик в ноль почти из органики.

А ні хто і не каже, що прибрати треба прям різко, просто перемикатися плавно, а якщо сайт був відразу на Українській, то проблем і не буде, а якщо був тільки на ру, то потрібно повільно, але максимально переносити вагу на Укр, якщо хочете прибрати ру язіку. А якщо не хочете, то хай буде 2 мовний, але створювати тільки на ру мові сайт, ну якось таке собі...

 

Це особисто моя думка!

 

Стосовно трафіку, Гугл не дурний, якщо все зробити правильно, то навіть коли користувач зробить запит ру. А сайт повністю релевантний запиту, хоч має тільки Українську, то пошукова система всеодно покаже сайт.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.02.2024 в 19:05, SSHEVA сказал:

просто перемикатися плавно

это как так - объясните ?

 

21.02.2024 в 19:05, SSHEVA сказал:

то навіть коли користувач зробить запит ру. А сайт повністю релевантний запиту, хоч має тільки Українську, то пошукова система всеодно покаже сайт.

можно примеры пожалуйста ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.02.2024 в 20:05, SSHEVA сказал:

А ні хто і не каже, що прибрати треба прям різко, просто перемикатися плавно, а якщо сайт був відразу на Українській, то проблем і не буде, а якщо був тільки на ру, то потрібно повільно, але максимально переносити вагу на Укр, якщо хочете прибрати ру язіку. А якщо не хочете, то хай буде 2 мовний, але створювати тільки на ру мові сайт, ну якось таке собі...

 

Це особисто моя думка!

 

Стосовно трафіку, Гугл не дурний, якщо все зробити правильно, то навіть коли користувач зробить запит ру. А сайт повністю релевантний запиту, хоч має тільки Українську, то пошукова система всеодно покаже сайт.

Хоть резко хоть постепенно не получиться сохранить трафик, он упадет значительно. Насчет запроса если вводить по русски то выведет эту же позицию на украинском это вообще из грани фантастики. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.02.2024 в 23:52, kosmo25 сказав:

Хоть резко хоть постепенно не получиться сохранить трафик, он упадет значительно. Насчет запроса если вводить по русски то выведет эту же позицию на украинском это вообще из грани фантастики. 

Кому (Фантастика), кому ні. 

 

В 22.02.2024 в 23:52, kosmo25 сказав:

Хоть резко хоть постепенно не получиться сохранить трафик, он упадет значительно

Те що він впаде то зрозуміло, але повернути такий трафік на укр теж можна

 

В 22.02.2024 в 22:40, kulinenko сказав:

можно примеры пожалуйста ?

От вам запит в гугл купить окуляри VR й він спокійно показує сторінку як ру так і Українську.

Прихований текст

image.thumb.png.20996a4945d6211ba5ab99775fd2f128.png

 

 

  

Запит робив в режимі Інког. Як бачите є результати на обох мовах

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.02.2024 в 14:27, SSHEVA сказал:

От вам запит в гугл купить окуляри VR й він спокійно показує сторінку як ру так і Українську.

купить ру слово, окуляры украинское слово))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 23.02.2024 в 16:05, kulinenko сказав:

купить ру слово, окуляры украинское слово))

Ось вам повність Українською купити окуляри VR

Прихований текст

image.thumb.png.a319bbe4250b8dd5afbbf35901968d13.png

 

Ось навіть якщо я напишу так Придбати окуляри VR

Всеодно гугл мене зрозумів і видав сторінки на 2 мовах 

 

Прихований текст

image.thumb.png.189b6dcbe24a239d95a4a346f801d471.png

 

Результат все одно, і Сру язіка й Українська мова.

 

Я знаю про що кажу, гугл зараз дуже змінився і все розуміє.

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.02.2024 в 15:27, SSHEVA сказал:

Кому (Фантастика), кому ні. 

 

Те що він впаде то зрозуміло, але повернути такий трафік на укр теж можна

 

От вам запит в гугл купить окуляри VR й він спокійно показує сторінку як ру так і Українську.

  Скрыть содержимое

image.thumb.png.20996a4945d6211ba5ab99775fd2f128.png

 

 

  

Запит робив в режимі Інког. Як бачите є результати на обох мовах

Так можно и на аглийском делать https://prnt.sc/HJQ91804361W  

 

Если вы не заметили то выдача на русском языке и на украинском отличается. В этом и разница. Конечно можно сделать все на украинском, и большую часть трафика отдавать тем  у того кого несколько языков. 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 24.02.2024 в 01:28, kosmo25 сказав:

Так можно и на аглийском делать https://prnt.sc/HJQ91804361W  

 

Если вы не заметили то выдача на русском языке и на украинском отличается. В этом и разница. Конечно можно сделать все на украинском, и большую часть трафика отдавать тем  у того кого несколько языков. 

Це все зрозуміло, результати само собою. різні, вони у будь-якому випадку різні будуть, але не в тому посил.

Якщо ви не готові переходити на Українську мову, то я ж кажу, робіть 2 мови.

 

Якщо ви так вважаєте, то ваша думка, а моя така думка, що максимально треба з нашого простору прибирати сру язіку. І якщо робити новий сайт, то тільки українською мовою

 

І не треба розводити байки, що Українська мова дає менше продажів ніж сруська. Раніше таке було, але не зараз.

 

Продовжувати цю тему можна нескінченно, але моя думка не змінниця.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.02.2024 в 15:14, SSHEVA сказал:

Ось вам повність Українською купити окуляри VR

вы ру язык поставили в Гугл поиске и ищите украинские ключи))

732294005_.thumb.png.781680488ef8e29d33ccf4c81581ce4c.png

а вот ру выдача

1673175715_.thumb.png.bfe143d0305081391b6709c8fe266c3c.png

 

когда ищите учитывайте язык поиска, браузера, ос .

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 24.02.2024 в 16:36, kulinenko сказав:

вы ру язык поставили в Гугл поиске и ищите украинские ключи))

 

Прихований текст

732294005_.thumb.png.781680488ef8e29d33ccf4c81581ce4c.png

 

а вот ру выдача

 

Прихований текст

1673175715_.thumb.png.bfe143d0305081391b6709c8fe266c3c.png

 

 

когда ищите учитывайте язык поиска, браузера, ос .

 

Добре, так і буде:rolleyes::D, але ж суть була в тому, що коли вводити запит на сруськом то вибиває і Українську мову так само як і сру язіку.

А то намагаєтесь довести, що коли сайт Тільки на Українській то буде замало трафіку і ті хто пишуть на сру, не зможуть побачити сайт. Алеж то не так. І мій знімок з екрана то довів

 

Адже якщо я гуглю більшість часу на язіке тих скотин. То і язік в гугл пошуку такий, а нам і потрібно, щоб таким показувало сайт, Українською. Все правильно гугл робить, не потрібно боятися, що буде втрата клієнтів через мову, адже як показала практика, гугл нормально показує, сайт на Українській, навіть якщо запит зробити на руснявий.

 

P.S. Це остання моя вам відповідь, додати мені немає чого, оскільки Ви вважаєте, що якщо не додати на сайт сруський, то буде біда як мало клієнтів, особливо замовлень мало буде від тих регіонів, де раніше в основному пріоритет був на іншу язіку.... 

 

Але я так не вважаю, не тільки тому, що сам собі придумав, а ще і через те що не мало сайтів за цей рік особисто перевів на Українську мову, повністю відмовившись від сраної сруської, і проблем вони великих не мають, так перші пару місяців було падання трафіку, а потім замовлення відновилися і так само спокійно у них замовляють люди з Дніпра, Київа, Харкова та інші.

 

А нові проєкти, які відразу створювалися Українською мовою, теж  спокійно працюють с клієнтами з Дніпра, Київа, Харкова та інші.

Тому моя думка не змінна, Викидаємо з нашого простору мову цих нелюдів, та продовжуємо просувати Українське.

Лагідна Українізація!

 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24.02.2024 в 15:42, SSHEVA сказал:

що коли вводити запит на сруськом то вибиває і Українську мову так само як і сру язіку.

я вам выше указал что ничего не выбивает. Гугл нормально определяет язык поиска и язык ключа в комплексе.

24.02.2024 в 15:42, SSHEVA сказал:

коли сайт Тільки на Українській то буде замало трафіку і ті хто пишуть на сру, не зможуть побачити сайт

именно так и есть. В подавляющем большинстве запросов - при ру запросе  - ру версия.

24.02.2024 в 15:42, SSHEVA сказал:

І мій знімок з екрана то довів

ваш скриншот лишь показывает что при поиске на одном языке и при ключе на другом - получается смешанная выдача. Что явялется частным случаем и не распространяется на БОЛЬШИНСТВО пользователей Гугл.

24.02.2024 в 15:42, SSHEVA сказал:

оскільки Ви вважаєте, що якщо не додати на сайт сруський, то буде біда як мало клієнтів, особливо замовлень мало буде від тих регіонів, де раніше в основному пріоритет був на іншу язіку.... 

 

это ВАШИ выводы и они не соответствуют действительности. При отсутствии ру языка вы теряете всех кто гуглит на русском. Сколько их - можно увидеть в. планировщике. Не больше не меньше.

24.02.2024 в 15:42, SSHEVA сказал:

а потім замовлення відновилися і так само спокійно у них замовляють люди з Дніпра, Київа, Харкова та інші.

значит так были продвинуты слабо + количество запросов на украинском растет. Так что причина-следствие другие.

 

Вот когда спрос в стране у ключей на ру упадет ниже чем на укр - тогда можно будет обсуждать предметно. А пока споры ни о чем. Двуязычный сайт при тех же позициях( на двух языках)  будет иметь в два раза больше трафик по стране на сегодня.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.