Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Шукаю модуль для синхронізації з 1С


Recommended Posts

Підскажіть який модуль найкраще підійде для синхронізації з 1С? Мені поставили задачу щоб все що менеджери роблять в таблиці Ексель, воно автоматично залітало на сайт. Нові товари, кількість, залишки, описи і так далі. Люди до сайту не хочуть мати відношення. Зараз треба закинути файл з 1тис товарів, а далі хай воно там собі оновлюється саме.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 19.02.2024 в 16:29, DarkEinstein сказав:

Підскажіть який модуль найкраще підійде для синхронізації з 1С? Мені поставили задачу щоб все що менеджери роблять в таблиці Ексель, воно автоматично залітало на сайт. Нові товари, кількість, залишки, описи і так далі. Люди до сайту не хочуть мати відношення. Зараз треба закинути файл з 1тис товарів, а далі хай воно там собі оновлюється саме.

а до чого тут 1с якщо ви пишете про Ексель? Хочете онлайн гугл таблицю в неї данні, та щоб сайт їх забирав та оновлював?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.02.2024 в 00:05, SSHEVA сказав:

а до чого тут 1с якщо ви пишете про Ексель? Хочете онлайн гугл таблицю в неї данні, та щоб сайт їх забирав та оновлював?

 Вибачте, але я взагалі не розумію що таке 1С. В них там весь товар вроді як в екселі (не впевнений). Вони кажуть що працюють в якійсь вісімці, я запитую що таке вісімка, вони кажуть 1С ))) Я можу завтра скинути фото того прайсу в них на компютері, чи сам файл сюди закину. Та суть в тому що вони в когось там запитували і їм сказали що та їх таблиця може синхронізуватись з опенкарт.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.02.2024 в 00:05, SSHEVA сказав:

а до чого тут 1с якщо ви пишете про Ексель? Хочете онлайн гугл таблицю в неї данні, та щоб сайт їх забирав та оновлював?

 

Блін, все не так. Він дзвонив щойно. Каже нам просто потрібна синхронізація з 1С. Сайт має підтягувати все звідти. Товари, номенклатуру, залишки на складі, картинки і тд. Але з картинками нюанс. Вони там в поганій якості. Треба разово їх залити на сайт, потім на сайті кожен товар вручну поправити, вставити туди гарні картинки, а модулю в майбутньому заборонити оновлювати картинки на сайті.

А з приводу таблиці ексель то просто вона окремо для клієнтів, ми її окремо закинем на хостинг і зробим кнопку Скачати. То не важливо.

 

Змінено користувачем DarkEinstein
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.02.2024 в 13:08, DarkEinstein сказав:

 

Блін, все не так. Він дзвонив щойно. Каже нам просто потрібна синхронізація з 1С. Сайт має підтягувати все звідти. Товари, номенклатуру, залишки на складі, картинки і тд. Але з картинками нюанс. Вони там в поганій якості. Треба разово їх залити на сайт, потім на сайті кожен товар вручну поправити, вставити туди гарні картинки, а модулю в майбутньому заборонити оновлювати картинки на сайті.

А з приводу таблиці ексель то просто вона окремо для клієнтів, ми її окремо закинем на хостинг і зробим кнопку Скачати. То не важливо.

 

Пишіть в особисті повідомлення. Обговоримо детально

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.