Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Партнерство


Recommended Posts

Шукаю в партнерство інтернет-магазини 

SuperPupers - інтернет-магазин з 11-річною історією роботи на ринку України. І ми шукаємо партнерів. 

У нас доволі великий офіс та склад ( м. Київ, станція метро Героїв Дніпра). І просто неймовірна команда. На жаль, останні роки досить сильно вдарили по купівельній спроможності наших клієнтів, команда не завантажена на повну. А, оскільки звільняти працівників бажання немає, адже, вони дійсно неймовірні, то я шукаю способи оптимізувати процеси, щоб нікого не звільняти і фінансово витримати ці непрості часи. 

Отже, до суті! 
Шукаю партнерів, для яких ми: 
1) здамо вам в оренду робоче місце + склад + може бути місце для вашого товару або як точка самовивозу (тут ваш плюс непоганий офіс з усім) 
2) крім всього вищепереліченого - ми можемо взяти на себе частину вашої роботи: наші менеджери будуть обробляти ваші замовлення, наш склад буде їх пакувати та відправляти. 

Я бачу це як win-win співпрацю. Якщо цікаво - пишіть, обговоримо всі деталі.

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • Moderator featured та pinned this topic

Ідея крута, але давайте об'єктивно - Ваші шанси знайти партнерів тут - відсоток 1. Я би Вам порадив опубліуватися у групі Прому на ФБ, якщо Ви є на Промі. Там Ваша ЦА для такої пропозиції, як мені здається.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.01.2024 в 16:33, Etegro сказав:

Ваші шанси знайти партнерів тут - відсоток 1

Я б таки збільшив відсотки :)

Я, наприклад, користуюсь послугами фулфілмента вже багато років і змінив би постачальника послуг якби знайшов кращу пропозицію, що відповідає моїм потребам. 
Багато людей не знають/не думають про модель фулфілмента, але чому б їм не дізнатись зараз.
 

В 26.01.2024 в 15:15, Dontworrybehappy сказав:

ми можемо взяти на себе частину вашої роботи

Подивіться як працюють фулфілфери, пропишіть всі процеси і їх вартість. Загалом у вас абсолютно нормальна, робоча ідея.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.