Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Решение по обмену данными OC3 и МойСклад


Recommended Posts

Здравствуйте.

Мне нужно простое, но рабочее как часы решение для выгрузки на OC3 остатков и цен из МойСклад и выгрузки из OC3 заказов в МойСклад.

Я знаю, что есть уже много готовых модулей. Но они либо напичканы совершенно ненужными мне функциями, из-за которых цена неоправданно для моих задач высокая, либо они работают плохо.Например, я недавно тестировал модуль, который представлен в каталоге МС. Так вот этот модель насоздавал мне в OC3 сотни товаров, которые там уже были, вместо того, чтобы сопоставить эти товары и просто подгрузить остатки и обновить цены.

Кто занимается разработкой модулей или настройкой, напишите, готовы ли вы сделать такое решение и во сколько оно мне обойдётся? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.