Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сайт долго грузится, необходима помощь


Recommended Posts

Сайт медленно грузится. Время загрузки страницы без кеша 6-12 секунд. 

Тема Unishop 2, фильтр Vier, Microdata и еще десяток модулей, также стоит кешировщик Jet Cashe.

Нужно оптимизировать запросы в базу данных, если таковые тормозят загрузку.

Найти модули, которые создают большую нагрузку, если модули нужно поменять- поменяем, сделать отладку и профилировку кода на каждой конкретной тормозящей странице.

сайт https://textil.best/

 

Змінено користувачем Texture
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • Texture changed the title to Сайт долго грузится, необходима помощь

Я да, Я могу)) 

Только сначала весь бред удалить из серии джеб плеш и фильтр Бибер. А так обращайтесь 500+ довольных магазинов без этой гламурной перхоти.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Пока проблема частично решена, заставлял сайт долго грузиться catalog/controller/extension/lightning. Удалила вручную, хотя до этого удалила из модулей и сам модификатор- но это, как видимо не помогло, и сайт стал без кеша загружаться за 2-2,3 сек, с кешем за 0,5сек. 

Змінено користувачем Texture
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21.01.2024 в 03:47, Yoda сказал:

Я да, Я могу)) 

Только сначала весь бред удалить из серии джеб плеш и фильтр Бибер. А так обращайтесь 500+ довольных магазинов без этой гламурной перхоти.

написала в личные

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.